Adıyaman Vali Yardımcılığına Ziyaret2020 Yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan hizmet veya mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 427 Mülki İdare Amirinin görev yerlerinin değiştirilmesi kapsamında, yaklaşık iki yıldır Samsat ilçesinde Kaymakam olarak görev yapan Halid Yıldız Adıyaman Vali Yardımcılığına atandı.


2 kasım 2020 tarihinde kendisini makamında ziyaret ederek yeni görevinde hayırlı olsun dileklerinde bulundum.Eski günleri yad edip hasret giderdikten sonra Adıyaman turizmi üzerine de kısa bir hasbihâl ettik. Bu güzel sohbetten sonra kendisine 21-24 kasım 2019 Tarihinde İstanbul'da Adıyamanlılar tanıtım gününde görücüye çıkan fotoğraf tablolarından bir tanesini Adıyaman Vali Yardımcısı Sayın Halit Yıldız'a takdim ettim. Sayın Halid Yıldız'a bana gösterdiği misafirperverliğinden ve yaptığı ev sahipliğinden dolayı kendisine teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum.

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

NEMRUT DAĞI MİLLİ PARKI/KAHTA/ADIYAMAN

© Copyright 2017 Bilal Mente Nemrut Dağı Sitesi- Adıyaman tarihi yerler. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden                                                                                      kullanılamaz. Ramazan MENTE tarafından dizaynı yapıldı.