NEFSAD BAŞKANINDAN ADİYAMAN İL ÖZEL İDARE GENEL SEKRETERİNE ZİYARET


Bugün yaklaşık 3 ay önce faaliyete giren Adıyaman'daki Yeni Hükümet Konağına il özel idaresi'ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundum. Adıyaman’daki kamu hizmetlerini tek çatı altında toplayarak vatandaşlara daha modern ve refah bir ortamda kamu hizmeti sunacak olan yeni Hükümet Konağı hizmete sunuldu.Yeni Hükümet Konağına yaptığım ziyarette Genel sekreter Sayın av.SAMİ IŞIK hizmet binasındaki makamında ziyaret ederek,hayırlı olsun dileklerinde bulundum.

Adıyaman turizmi üzerine de kısa bir hasbihâl ettik.

"Bu güzel sohbetten sonra kendisine 21-24 Kasım 2019 tarihinde İstanbul'da Adıyamanlılar tanıtım gününde görücüye çıkan fotoğraf tablolarından bir tanesini takdim ettim. Sayın av.Sami Işık Bey'in bana gösterdiği misafirperverliğinden dolayı kendisine ve tüm ekibine çok teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum."

Yeni Hükümet Konağı tüm Adıyamanlılara hayırlı olsun.


HABER İLE İLGİLİ FOTOĞRAFLARTanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

NEMRUT DAĞI MİLLİ PARKI/KAHTA/ADIYAMAN

© Copyright 2017 Bilal Mente Nemrut Dağı Sitesi- Adıyaman tarihi yerler. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden                                                                                      kullanılamaz. Ramazan MENTE tarafından dizaynı yapıldı.