top of page

NEFSAD BAŞKANINDAN ADIYAMAN FİDANLIK ŞEFLİĞİNE ZİYARET


NEFSAD Başkanı Bilal Mente Adıyaman Fidanlık Şefliğine ziyarete bulundu. Adıyaman Fidanlık Şefliğinde ziyarete bulununan Mente son 2 yıldan bu yana çok büyük gelişim gösteren Adıyaman Fidanlık Şefliği çalışanlarını tebrik etti ve şu açıklamalarda bulundu.


120 dönümlük alana sahip olan Adıyaman Fidanlık Şefliği son yıllarda büyük gelişim gösterdi. Eskiden çevre illerden fidan ağaçları alan Adıyaman Fidanlık Şefliği şimdilerde çevre illere fidan ağaçları yolluyor. Son 2 yıldan bu yana büyük gelişim gösteren Adıyaman Fidanlık Şefliği yılda yaklaşık 5 milyon fidan ağacı üretip bunları Adıyaman ve çevre illere göndermektedir. Mente bu büyük gelişimde emeği geçen herkese teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmalarında da başarılarının devamını dilerim dedi.


Adıyaman turizmi üzerine de kısa bir hasbihal edip Mente, şunları dile getirdi: 21-24 Kasım 2019 tarihinde İstanbul'da Adıyamanlılar tanıtım gününde görücüye çıkan fotoğraf tablolarından bir tanesini takdim ettim. Sayın Hakan Demirbağ'ın bana gösterdiği misafirperverliğinden dolayı çok teşekkür ediyor, görevinde başarılar diliyorum." dedi.


HABER İLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR

 

Comments


Tanıtılan Yazılar