top of page

NEFSAD BAŞKANINDAN GAZİANTEP KÜLTÜR VE TURİZİM İL MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET


Nemrut Dağı Fotoğraf Sanatı Dernek Başkanı Bilal Mente, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada, Gaziantep Kültür ve Turizm İl müdürü M. Bülent Öztürk ve Kültür ve Turizm İl Müdür Yardımcısı Özgür Çinkay'ı ziyarete bulundu.

Mente, Adıyaman turizmi ve Gaziantep turizimi üzerine de kısa bir hasbihal ettiklerini belirterek, şunları dile getirdi:

Başta Gaziantep olmak üzere birçok çevre ilde turizm alanında projelere imza atan Gaziantep Kültür ve Turizm İl müdürü M. Bülent Öztürk ve Kültür ve Turizm İl Müdür Yardımcısı Özgür Çinkay'ı ziyaret ettim. Kıymetli iki kardeşimi böyle bir arada görmek beni çok mutlu etti. Adıyaman ve Gap turizminde de emeği geçen bu genç kardeşlerimi böyle güzel mevkilerde görmek benim fazlasıyla gururlandırdı.Sizleri daha yüksek mevkilerde görmek de nasip olur inşallah.

"Bu güzel sohbetten sonra kendisine 16-19 Aralık 2021 tarihinde İstanbul'da Adıyamanlılar tanıtım gününde görücüye çıkan fotoğraf tablolarından bir tanesini takdim ettim. Gaziantep Kültür ve Turizm İl müdürü M. Bülent Öztürk ve Kültür ve Turizm İl Müdür Yardımcısı Özgür Çinkay'nın bana gösterdiği misafirperverliğinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum." dedi.


HABER İLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR

 

Commentaires


Tanıtılan Yazılar