top of page

NEFSAD BAŞKANINDAN İSTANBUL HALK BAKLAVAYA ZİYARET


Nemrut Dağı Fotoğraf Sanatı Dernek Başkanı Bilal Mente, istanbul halk baklava ortaklarında sinan taylan'ı hayırlı olsun ziyarettinde bulundu. Nemrut Dağı Fotoğraf Sanatı Dernek Başkanı Bilal Mente, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada,


İstanbul'da kısa bir sürede açılan Halk Baklava zincirlerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundum. Halk baklava ortaklarından Sinan Taylan ve ortakları ile ettiğimiz sohbette Adıyaman'ın Gerger ilçesine kadar sevkiyat yaptıklarını söyledi. Kısa bir süre içerisinde Türkiye'nin her yerinde Halk Baklava şubelerini açmaya çalışacaklarını belirten Sinan Taylan'a ve ortaklarına başarılar dilerim. Hayırlı işler, bereketli kazançlar diliyorum.


Mente kısa bir hasbihal ettiklerini belirterek, şunları dile getirdi: "Bu güzel sohbetten sonra kendisine 16-19 Aralık 2021 tarihinde İstanbul'da Adıyamanlılar tanıtım gününde görücüye çıkan fotoğraf tablolarından bir tanesini takdim ettim. Sinan Taylan'ın bana gösterdiği misafirperverliğinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum dedi .


HABER İLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR

 

Comments


Tanıtılan Yazılar