NEFSAD BAŞKANINDAN NARİNCE KARAKOLUNA ZİYARET


Nemrut Dağı Fotoğraf Sanatı Dernek Başkanı Bilal Mente ve Yönetim Kurulu 4 Aralık 2020 tarihinde 29 köy ve 36 mezranın asayişinden sorumlu olan Narince Karakolu'na ziyarette bulundular.Yaklaşık üç yıldır Narince Karakol Komutanı görevini yürüten Başçavuş Sayın Ercan Öcal'ı makamında ziyarette bulunarak üç yıldır verilen hizmetlerden dolayı kendilerine ve ekibine tebrik ve başarı dileklerini ileten Başkan Bilal Mente, Adıyaman turizmi üzerine de kısa bir hasbihal ettiklerini belirterek, şunları dile getirdi:


"Bu güzel sohbetten sonra kendisine 21-24 Kasım 2019 tarihinde İstanbul'da Adıyamanlılar tanıtım gününde görücüye çıkan fotoğraf tablolarından bir tanesini takdim ettim. Sayın Ercan Öcal Bey'e bana gösterdiği misafirperverliğinden dolayı kendisine ve tüm ekibine çok teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum."
HABER İLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR
Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

NEMRUT DAĞI MİLLİ PARKI/KAHTA/ADIYAMAN

© Copyright 2017 Bilal Mente Nemrut Dağı Sitesi- Adıyaman tarihi yerler. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden                                                                                      kullanılamaz. Ramazan MENTE tarafından dizaynı yapıldı.